Pot Sa Inlocuiesc Barile De Ph1 Cu Unele De Ph2 Pe MCV`u ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pot Sa Inlocuiesc Barile De Ph1 Cu Unele De Ph2 Pe MCV`u ?

    Daca a schimbat cineva barile de ph1 cu unele de ph2 va rog sa postati nijte poze ca sa ne facem si noi o idee daca se potrivesc si nijte preturi va rog !!
    Last edited by valeriuciprian; 22 January 2010, 15:41.

  • #2
    Salut.
    Pe fata merg.(si alea de se pun pe logan berlina,ph2)
    Pe spate,trebuiesc de mcv(ph2)
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • #3
      YNG asta era la mintea cocosului ca pe fata merge si bara de berlina PH2 dar pe spate trebuie bara de MCV PH2.
      da merge dar pe fata trebuie sa schimbi si farurile si oricum parerea mea e ca , va arata ca dracu... bara de mcv mi-se pare cea mai reusita ca si aspect... dar na gusturile nu se discuta.

      sigpic

      Comment


      • #4
        Bara de mcv ph1 e diferita de berlina ph1 .. nu e acelasi lucru si la ph2 ?? .. iar bara spate se potriveste la fix ?? .. sa nu se vada vreo diferenta ceva .. de asta intreb .. daca si-a schimbat cineva sa vina cu nijte poze ..
        Last edited by valeriuciprian; 22 January 2010, 16:31.

        Comment


        • #5
          nijte cum???

          sigpic

          Comment


          • #6
            Originally posted by SoNyKeL View Post
            YNG asta era la mintea cocosului ca pe fata merge si bara de berlina PH2 dar pe spate trebuie bara de MCV PH2.
            da merge dar pe fata trebuie sa schimbi si farurile si oricum parerea mea e ca , va arata ca dracu... bara de mcv mi-se pare cea mai reusita ca si aspect... dar na gusturile nu se discuta.
            Salut.
            Stii,au mai fost persoane care intrebau de bara de ph2(berlina)merge si pe MCV-u.
            De aia am tinut sa specific
            Scuze daca am fost inteles gresit
            Numai bine.
            Si DA,bara de mcvph2 merge si pe ph1(mcv)fara sa fie alte lufturi sau stiu eu ce diferente.
            Diferenta e dosr de aspect.Prinderile sunt aceleasi.
            Spor la modificari.
            Un Logan----YNG-----
            Numai bine.

            Comment


            • #7
              Mersi frumos YNG de informatii .. asta ma interesa .. sinstemele de prindere ..

              Comment


              • #8
                Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                Bara de mcv ph1 e diferita de berlina ph1
                Diferita ca aspect...elementii de prindere sunt la fel
                ...de doi lei :p

                Comment


                • #9
                  eu iti zic tineti bata de ph1 ca daca schimbi bara de ph1-ph2 trebuie sa schimbi faruri ca e un pic cam mare ... eu mi-am trasnformat botu din ph2 in ph1 ca asa imi place mie bine acuma gusturile nu se discuta :Pdaca vrei ceva lamuriri si ai nevoie de faruri ceva de ph2 te pot ajuta
                  drive with speed than you die fast

                  Comment


                  • #10
                    pentru bara state trebuie inlocuiti suportii laterali si fagurele sustinere
                    pentru fata sint necesare lucrari de caroserie
                    am vrut si eu acesta modificare dar momentan paza costa cam mult

                    Comment


                    • #11
                      Nu cred ca se merita sa faci modificari,doar daca sa intamplat ceva nefericit si atunci poti sa faci schimbarea eu unul asi pune fata de sandero arat frumos parerea mea.
                      Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                      Comment


                      • #12
                        bara de sandreo pe lgn ? ))
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by sm05lpm View Post
                          pentru bara state trebuie inlocuiti suportii laterali si fagurele sustinere
                          pentru fata sint necesare lucrari de caroserie
                          am vrut si eu acesta modificare dar momentan paza costa cam mult
                          cine te-a mintit ..... schimbi decat faruri si bara :P
                          drive with speed than you die fast

                          Comment


                          • #14
                            da mihaitza! iti dau eu om de la Dacoserv daca vrei si ti le schimba intr-o ora pe amandoua iar cea de pe fata cu mici modificari. dar sa vi in Bucuresti. Adevarul e ca le poti monta si tu.
                            lipsa text

                            Comment


                            • #15
                              @lmd edition .. tu nu ai vazut mcv-ul ala cu bot de sandero ?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google